Úvod info@alperg.cz

Více než 42 tisíc budoucích prvňáčků se účastní akce „Zápisy s Topgalem 2008“

04.02.2008

Praha 4. února 2008 – Více než 42 tisíc budoucích prvňáčků se letos zúčastní tradiční akce „Zápisy s Topgalem“ (www.zapisy.topgal.cz), kterou již potřetí v řadě pořádá ve spolupráci se školami společnost Topgal a. s., největší český dodavatel a prodejce školních a studentských batohů a tašek. V letošním roce se této akce účastní celkem 974 škol z celé České republiky (http://www.zapisy.topgal.cz/seznam-skol.php), ve kterých probíhají zápisy žáčků prvních tříd od 15. ledna do 15. února 2008.

Děti jsou nejdůležitějšími uživateli výrobků firmy Topgal, a proto o ně společnost dlouhodobě a trvale pečuje. Letos jsou v balíčku pro každého budoucího prvňáčka připraveny ilustrované abecedy, rozvrhy hodin, tužky a další drobné dárky. Současně s tím jsou pro rodiče připraveny informace o nových výrobcích včetně školních batohů, které je možné zakoupit za zvýhodněné ceny v internetovém obchodě Topgalu.

„Počet budoucích prvňáků, kterým zasíláme u příležitosti zápisu do 1. ročníků základních škol praktické upomínkové dárky, každým rokem roste. Chceme dětem zpříjemnit tento významný životní okamžik a pomoci všem školám, které o akci projeví zájem,“ říká Ing. Libor Chaloupka, marketingový manažer společnosti Topgal.

Školní batohy jsou dlouhodobě testované, anatomicky tvarované, opatřené mnoha prvky pasivní bezpečnosti, jako jsou reflexní odrazové plochy, blikačky, pláštěnky apod. Vysokou kvalitu výrobků značky Topgal dokládá mimo jiné i tím, že školní batoh TOPGAL CHI 550 G se stal vítězem nezávislého testu, který byl uveřejněn v prosincovém čísle časopisu TEST kde jako jediný testovaný výrobek vyhověl všem porovnávaným kritériím. V rozsáhlém testu 12 vybraných produktů získal tento batoh jako jediný hodnocení „velmi dobrý“ a umístil se na prvním místě bez ztráty jediného bodu. Produkty Topgalu můžete nakoupit ve firemním e-shopu, který najdete na stránce www.topgal.cz, nebo u renomovaných prodejců, jako jsou Baťa a KOH-I-NOOR či u 525 nezávislých prodejců v celé České republice.

Pod značkou TOPGAL naleznete několik skupin výrobků. Jsou to především:

  • školní, studentské batohy, známé pod značkami CHILLI, NHL, STREET HIT
  • sportovní batohy a batohy pro volný čas s obchodní značkou REDBROOK
  • pánské aktovky a spisovky nesoucí označení BAGMAN

Základní informace o společnosti TOPGAL

Firma TOPGAL, a. s., vznikla v září roku 1993 jako výrobce kožené galanterie. O dva roky později se začala specializovat na výrobu školních batohů a doplňků pod stejnojmennou značkou. Firma se úspěšně prosazuje na trhu v České republice, především díky širokému sortimentu nabízeného zboží a snaze o vlastní a zajímavý design. Její zákazníci oceňují především kvalitu služeb a rychlost dodávek objednaného zboží. TOPGAL působí také na zahraničních trzích v Rakousku, Polsku, Maďarsku a na Slovensku má zřízeny své dceřinné společnosti.

 

© 2012 Alperg Communications, s. r. o., Všechna práva vyhrazena