Úvod info@alperg.cz

Veolia Transport Česká republika má nového generálního ředitele

01.02.2008

1. února 2008 – Novým generálním ředitelem společnosti Veolia Transport Česká republika byl jmenován s účinností od 1. února 2008 Dick ten Voorde, který s sebou přináší bohaté zkušenosti z oblasti veřejné dopravy. Dick ten Voorde doposud působil v rámci skupiny Veolia Transport na pozici generálního ředitele Středomořské oblasti zahrnující provozy ve Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Před nástupem do této funkce pracoval v centrále Veolia Transport pro střední a východní Evropu.

Veolia Transport Česká republika Novým generálním ředitelem společnosti Veolia Transport Česká republika byl jmenován s účinností od 1. února 2008 Dick ten Voorde, který s sebou přináší bohaté zkušenosti z oblasti veřejné dopravy. Dick ten Voorde doposud působil v rámci skupiny Veolia Transport na pozici generálního ředitele Středomořské oblasti zahrnující provozy ve Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku.
Před nástupem do této funkce pracoval v centrále Veolia Transport pro střední a východní Evropu.

„Mým cílem je navázat na úspěšný rozvoj společnosti a i nadále přispívat ke kultivaci veřejné hromadné dopravy v České republice,“ říká Dick ten Voorde.

Dosavadní strategie skupiny Veolia Transport Česká republika zůstává zachována a i nadále se řídíme posláním vytvářet, nabízet a realizovat kompletní služby odpovídající moderním trendům veřejné hromadné dopravy.

Dick ten Voorde nahradí ing. Petra Moravce, který koncem ledna 2008 odstoupil ze všech svých funkcí a odešel mimo skupinu Veolia Environnement.

Veolia Transport Česká republika a. s.

Veolia Transport má v České republice celkem 8 společností s celkovým obratem přes 2 miliardy korun. Hlavní činností skupiny je linková autobusová doprava – provozuje přes 600 pravidelných příměstských a městských linek. Její vozový park čítá více než 1500 autobusů a 48 trolejbusů a ve svých společnostech zaměstnává více než 2 tisíce zaměstnanců. Na trhu pravidelné osobní autobusové dopravy zaujímá Veolia Transport s 21% podílem jedno z čelních postavení. Ročně přepraví přes 100 miliónů cestujících. Veolia Transport je také provozovatelem železniční dopravy.

 

© 2012 Alperg Communications, s. r. o., Všechna práva vyhrazena