Úvod info@alperg.cz

StringData dodala do ČSOB systém pro podporu testování aplikací

19.07.2010

Společnost StringData, přední dodavatel informačních technologií a systémů, oznamuje, že s ČSOB započala spolupráci v oblasti podpory testování uživatelských aplikací.

Společnost StringData dodala ČSOB systém pro podporu smoke testů elektronického bankovnictví a kromě samotné dodávky systému se také stará o jeho údržbu a provoz.

Primárním cílem systému je sjednocení způsobu předávání neshod ve smoke testech elektronického bankovnictví a dále také zrychlení a snížení duplicit tohoto procesu. Systém obsahuje workflow pro správu jednotlivých tiketů jak ze strany banky, tak dodavatelů. Smoke testy jsou velmi efektivním způsobem, jak zvýšit kvalitu dodávaných řešení. Jsou založeny na sadě testů, které ověřují základní funkčnost systému.

Hlavním přínosem systému je zrychlení procesu ověření funkčnosti po nasazení nových funkcionalit a tím zkrácení času, kdy je elektronické bankovnictví nedostupné pro klienty. Efektivnější předávání zjištěných neshod pak usnadňuje práci vývojovým a provozním pracovníkům při odstraňování neshod.

StringData

Společnost StringData s.r.o. působí na trhu od roku 1993 a za dobu své existence se stala jedním z předních dodavatelů informačních technologií a systémů v České republice. Zaměřuje se především na oblast definice, sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT služeb, systémů a procesů, testování znalostí a návrh a vývoj bankovních informačních systémů a aplikací. Mezi její nejvýznamnější klienty patří Česká spořitelna, GE Money Bank, Telefónica O2, Raiffeisenbank, Wüstenrot a další. Vysokou úroveň poskytovaných služeb zaručuje mimo jiné i firemní členství v ORACLE Partner Network, itSMF a Microsoft Partner Program. StringData je také držitelem certifikace ISO 9001:2000 a svá řešení dodává klientům v souladu s postupy ITIL a 6Sigma. Pozici na trhu a dynamický rozvoj společnosti potvrzuje i výborné umístění v žebříčcích Deloitte Technology Fast 50 CE a Deloitte Technology Fast 500 EMEA (2008, 2009). Více informací naleznete www.stringdata.cz, www.beewiser.com a www.sydesk.cz.

 

© 2012 Alperg Communications, s. r. o., Všechna práva vyhrazena