Úvod info@alperg.cz

Školní batoh TOPGAL CHI 550 G vítězem testu

22.01.2008

Praha 22. ledna 2008 – Školní batoh TOPGAL CHI 550 G se stál vítězem nezávislého testu, který byl uveřejněn v prosincovém čísle časopisu TEST a jako jediný testovaný výrobek vyhověl všem porovnávaným kritériím. V rozsáhlém testu 12 vybraných produktů získal tento batoh jako jediný ocenění „velmi dobrý“ a umístil se na prvním místě bez ztráty jediného bodu. Množina testovaných školních aktovek a batohů odrážela strukturu nabídky na trhu v České republice, protože do testu byly vybrány výrobky všech cenových kategorií bez ohledu na konstrukci nebo značku.

„Vítězem nezávislého testu, bez ztráty jediného bodu, se stal školní batoh TOPGAL CHI 550 G od stejnojmenného českého výrobce. Z dvanácti testovaných školních aktovek a batohů vyhověl jako jediný.“
časopis TEST 12/2007

Školní batoh TOPGAL CHI 550 G vítězem testu Školní batoh TOPGAL CHI 550 G porazil i takové renomované značky, jakými jsou například Herlitz (Německo), Lego (Dánsko) či Donau Design (Rakousko).

„Toto ocenění nás velmi těší. Potvrdilo se nám, že kráčíme tím správným směrem, a to směrem prvotřídní kvality,“ říká Mgr. Radomír Brynda, generální ředitel společnosti Topgal a. s.

Při nezávislém testování byly prováděny zkoušky, které simulovaly praktické užívání školních batohů a aktovek. Jednalo se hlavně o testování držadel a zádových popruhů ve zdvihu (celkem 20 000 cyklů). V tomto testu nevyhovělo 7 z 12 testovaných batohů a aktovek. Mezi další ověřované vlastnosti testovaných výrobků patřily především konstrukční a bezpečnostní prvky – vyztužení zádové části, šířka, délka a nastavitelnost zádových popruhů, celková hmotnost a především pak použití reflexních materiálů a signálních barev.

„Jednalo se o výrobky, které mohou spotřebitelé zakoupit v maloobchodní síti v České republice. Nákupy výrobků a jejich analýzu financuje Občanské sdružení spotřebitelů TEST, s výsledky testů se mohou zájemci seznámit přímo v časopise TEST,“ říká Ida Rozová, šéfredaktorka časopisu TEST.

Pod značkou TOPGAL naleznete několik skupin výrobků. Jsou to především:

  • školní a studentské batohy, prodávané pod značkami CHILLI, NHL a STREET HIT
  • sportovní batohy a batohy pro volný čas s obchodní značkou REDBROOK
  • pánské aktovky a spisovky nesoucí označení BAGMAN

Všechny výše uvedené výrobky si můžete zakoupit v e-shopu, který najdete na stránce www.topgal.cz. Výrobky firmy Topgal jsou k dostání také v prodejní síti Baťa a ve značkových prodejnách KOH-I-NOOR nebo u 525 nezávislých prodejců v celé České republice.

Základní informace o společnosti TOPGAL

Firma TOPGAL, a. s., vznikla v září roku 1993 jako výrobce kožené galanterie. O dva roky později se začala specializovat na výrobu školních batohů a doplňků pod stejnojmennou značkou. Firma se úspěšně prosazuje na trhu v České republice, především díky širokému sortimentu nabízeného zboží a snaze o vlastní a zajímavý design. Její zákazníci oceňují především kvalitu služeb a rychlost dodávek objednaného zboží. TOPGAL působí také na zahraničních trzích v Rakousku, Polsku, Maďarsku a na Slovensku má zřízeny své dceřinné společnosti.

 

© 2012 Alperg Communications, s. r. o., Všechna práva vyhrazena