Úvod info@alperg.cz

Luxusní Vila Verde v Praze Bubenči dokončena, k prodeji zbývá poslední byt

31.07.2013

Developerský projekt Vila Verde, který byl zkolaudován v uplynulých měsících, už nabízí k prodeji pouze poslední volný byt penthousového typu.

Developerský projekt Vila Verde, který byl zkolaudován v uplynulých měsících, už nabízí k prodeji pouze poslední volný byt penthousového typu. Vila Verde je jedinečný projekt luxusního bydlení, organicky zasazený do stávající vilové zástavby v prestižní pražské čtvrti Bubeneč. Odlehčená a pozitivně působící stavba ve funkcionalistickém stylu, jež je vybavená nejmodernějšími technologiemi, splňuje nejvyšší nároky na pohodlný život. Bytový komplex se nachází ve vilové zástavbě, vzdálené jen několik minut od kompletní občanské vybavenosti na Vítězném náměstí a největšího pražského parku Stromovka. Důkazem kvality architektonického návrhu je to, že dům získal v soutěži Realitní projekt roku 2012 dvě ocenění – první cenu v regionu Praha 6 a cenu architektů v regionu Praha 6. Autorem architektonického návrhu je atelier de.fakto a generálním dodavatelem byla společnost Hinton.

„Zájem o tento typ luxusních bytů nás příjemně překvapil, už před dokončením jsme měli prodáno 80 % podlahové plochy bytu. Ukazuje se, že stále existuje dostatek zájemců o nejvyšší kategorii bydlení v atraktivní lokalitě, které je navíc v architektonicky kvalitním objektu s nadčasovým designem,“ říká Jiří Thein, předseda představenstva společnosti Real 11 a.s., developera projektu.

Posledním volným bytem je jedinečný penthouse, který má 201 m2 bytové plochy a 107 m2 teras (fotografie naleznete v příloze). Tento rozlehlý byt se střešní terasou zaujímá prostor celého posledního patra a disponuje otevřeným konceptem kuchyně, jídelny a obývacího pokoje s prosklenou stěnou a vstupem na terasu. Dále je zde prosklená pracovna s jižním balkonem, rodičovská ložnice s vlastní koupelnou, dvě další ložnice, druhá koupelna, šatna, komora, toaleta pro hosty a vstupní hala s prostorem pro vestavěnou skříň. Prodejcem bytu je pražská realitní kancelář Svoboda & Williams.

 

Hinton

Hinton je stavební společnost, která vznikla v loňském roce a která se zaměřuje na přípravu a realizaci velkých projektů v pozemním stavitelství. Vedení společnosti a její realizační týmy jsou tvořeny zkušenými zaměstnanci, kteří v posledních deseti letech působili v řadách společnosti Skanska a podíleli se na realizaci řady významných staveb, jako např. Sazka Arena, Luxembourg Plaza, AB Siemens a AB PPF Gate. Vedle precizní a kvalitní realizace nabízí společnost technickou, technologickou a nákladovou optimalizaci investorova záměru a propracovaný systém řízení záručního servisu budovy.

 

© 2012 Alperg Communications, s. r. o., Všechna práva vyhrazena